درباره ما

معرفی گروه نرم افزاری رنگارنگ

گروه نرم‌افزاری رنگارنگ، مجموعه‌ای متشکل از دانش‌آموختگان علوم کامپیوتر و مدیریت بازرگانی است که از سال ۱۳۸۵ آغاز به فعالیت نموده است. زمینه فعالیت گروه نرم‌افزاری رنگارنگ، تجزیه‌وتحلیل و توسعه‌ی نرم‌افزارهای تحت شبکه و ارائه ی راهکارهای تحت وب ویژه چاپ و تبلیغات می باشد. درواقع این مجموعه، با تحلیل نوع سیستم اطلاعاتی در مجموعه‌های چاپی و هم‌چنین بررسی نیاز‌های کاربران سیستم، قابلیت توسعه‌ سیستم های مطابق با سفارش مشتری را دارا است.

علاوه بر این، گروه نرم‌افزاری رنگارنگ درزمینه ی طراحی وب‌سایت‌های ویژه مراکز چاپ به‌منظور دریافت سفارش‌های چاپی به‌صورت آنلاین فعالیت قابل‌توجهی داشته است.

گروه نرم‌افزاری رنگارنگ به تفکیک، از سال ۱۳۸۵ تا سال ۱۳۹۰ به تجزیه تحلیل و پیاده‌سازی نرم‌افزارهای پایه ویژه چاپ و تبلیغات پرداخته و از سال ۱۳۹۰ تاکنون بر توسعه‌ی نرم‌افزار پیشرفته افست تمرکز داشته است. این نرم‌افزار علاوه بر مزایای نرم‌افزارهای قبلی نظیر حسابداری، انبارداری و اتوماسیون چاپ، شامل امکان محاسبه هزینه اتوماتیک درزمینه چاپ افست و خدمات تکمیلی مرتبط با آن است.

در حال حاضر این شرکت، دارای تیمی متخصص و خلاق است که با استفاده از دانش فنی به‌روز خود توانسته است نیازهای مشتریان را به بهترین شیوه پاسخ دهد. همین امر موجب انعطاف‌پذیری بالای نرم‌افزارهای تولیدی این شرکت شده است.

برخی از فنّاوری‌های رایج و مورداستفاده در محصولات تولیدی این شرکت و سفارش‌های نرم‌افزاری عبارت‌اند از:

CSS3, HTML5, Bootstrap, JavaScript, JQuery, ADO.NET, Entity Framework, MVC

مجموعه‌ی این فنّاوری‌ها در این شرکت به‌عنوان شرکت نرم‌افزاری تولیدکننده نرم‌افزارهای ویژه و سفارشی، منجر به ارائه محصولاتی با حداکثر کیفیت شده است.

 

اتوماسیون چاپ رنگارنگ، تحولی بزرگ در صنعت چاپ

نقش سیستم اتوماسیون در صنعت چاپ و تبلیغات به اندازه‌ای پررنگ است که بسیاری از مدیران و تصمیم گیران سازمان ها را به اتخاذ استراتژی مرتبط با این سیستم ها در جهت گیری های آتی سازمانها وادار می‌کند. در کل سیستم اتوماسیون  همراه با امکانات خود تحولات عظیمی در صنعت چاپ ایجاد کرده است. به گونه ای که عملکرد کلی این چاپخانه ها و کانون های آگهی و تبلیغات کاملاً تحت تأثیر میزان کاربرد فناوری های مورد بحث است. برخی از مواردی که سیستم اتوماسیون سبب تغییر فرآیندهای سازمان می گردد عبارتند از اینکه این سیستم ها سبب مکانیزه شدن و سرعت بالای فرآیندها می گردد، همکاری های راه دور را ممکن می سازد،‌ تعاملات را افزایش داده و بازخورد فوری را ممکن می‌سازد، سبب ایجاد، توزیع، مدیریت مؤثر و هوشمندانه دانش می گردد، محاسبات را در سطح وسیع و بدون خستگی انجام می‌دهد و اطلاعات را در سطوح مختلف سازمان به اشتراک می گذارد. با توجه به مطالب فوق حتی بیان این مطلب که در آینده چاپخانه ها بدون فناوری اطلاعات و ارتباطات بتوانند به حیات ساختاری خود ادامه دهند تقریباً دور از تصور است.

 

جایگاه رنگارنگ در صنعت چاپ

در حال حاضر بیش از ۳۰۰ چاپخانه و کانون آگهی و تبلیغات از اعضای خانواده گروه نرم افزاری رنگارنگ محسوب می شوند. مشتریان ما فعالیت هایی از قبیل چاپ افست، دیجیتال، لارج فرمت، لیتوگرافی، سیلک، ریسو و فعالیت های تبلیغاتی از قبیل مدیریت بیلبورد و آگهی نامه را بر عهده دارند.

به خود می بالیم که مشتریان ما را چاپخانه هایی با ابعاد مختلف و تجهیزات متنوع تشکیل می دهند و از راهکارهای ویژه ما برای صنعت چاپ و تبلیغات بهره می برند.”