دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتالی به اصطلاح استفاده از ابزارهای دیجیتالی و موجود در اینترنت جهت بازاریابی می باشد. این نوع از بازاریابی تا حد زیادی متکی به شبکه اینترنت می باشد و عنوان دیجیتال مارکتینگ را از آن خود کرده است. امروزه با رشد روز افزون اینترنت و ضریب نفوذ بالای آن مابین ایرانی ها، هر شرکتی که در دنیای اینترنت برای خود جایی دست و پا کرده باشد قطعا آینده پایدار تری خواهد داشت. با توجه به این تعاریف جایگاه دیجیتال مارکتینگ در هر شرکتی همچون قلب تپنده ای می ماند که سایر فعالیت های شرکت را در قدم اول به گوش مردم و مشتری هایش برساند و در قدم بعدی مردم را ترغیب به استفاده از محصولات و خدمات شرکت بکند. فراموش نکنیم بخش اعظمی از مردم حداقل در یک شبکه اجتماعی عضو هستند و طبق آمار ها ۷۵ درصد قبل از خرید هر چیزی در مورد آن در اینترنت جستجو می کنند.

گروه نرم افزاری رنگارنگ با بهره گیری از روش های مختلفی همچون، طراحی سایت، بازاریابی محتوا و مدیریت شبکه های اجتماعی، سئو در مرحله اول هویت شرکت شما را تعریف و جایگاه شرکت را در دنیای مجازی تثبیت می نماید. ارتباط شما با مشتریان را تقویت کرده، به افزایش فروش محصول کمک می نماید. در این مقاله می توانید دیگر مزایایی که دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار شما دارد را بخوانید.

دیجیتال مارکتینگ

از جمله خدمات دیجیتال مارکتینگ ارائه شده در گروه نرم افزاری رنگارنگ:

تولید محتوا:

مقوله تولید محتوا اساس تمامی خدمات در حوزه دیجیتال مارکتینگ می باشد. گروه نرم افزاری رنگارنگ با بهره گیری از نویسندگان آشنا به حوزه فعالیت شما، مطالب موثر و مفیدی برای سایت یا شبکه های اجتماعی شما فراهم میکنیم. این مطالب برای بالارفتن آمار بازدید سایتش ما و ایجاد ترافیک موثر است.


مدیریت شبکه های اجتماعی:

خدماتی که در این بخش انجام می شود راه اندازی و مدیریت شبکه های اجتماعی ویژه چاپخانه ها و کانون های تبلیغاتی است. با آگاهی نسبت به شبکه های اجتماعی مختلف استراتژی مناسب با آن شبکه را تعیین کرده اقدامات و راهکارهای متفاوتی را پیشنهاد می دهد.


بهینه سازی موتورهای جستجو (سئو):

وب سایت ها به طور تصادفی، در صفحه ی نتایج موتورهای جستجو قرار نمیگیرد. این پروسه بهینه سازی موتور های جستجو را سئو می نامند که یکی از بهترین روش های بازاریابی دیجیتال است. مخاطبی که خودش به دنبال خدمات و محصولات شما می گردد مسلما هدفمندترین مخاطب شما خواهد بود. چون با توجه به نیازش شما را انتخاب می کند.

خدمات ما در این بخش به شیوه ای است که با بهینه سازی داخلی و خارجی سایت که شامل بهینه سازی قالب سایت، سرعت سایت، مسائل تکنیکی و تولید محتوای سئو شده و توزیع آن می شود، سایت شما را برای موتورهای جست و جو بهینه می کنیم تا وب سایت شما زودتر از رقبایتان در معرض دید مخاطبانتان قرار بگیرد.

درخواست مشاوره دیجیتال مارکتینگ


نیاز به مشاوره دارید؟

جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص بازاریابی دیجیتال، فرم زیر را تکمیل کرده تا در اولین فرصت با شما تماس حاصل شود.
    با نگه داشتن کلید Ctrl میتوانید چند گزینه را انتخاب کنید